DTK-120HWLOK | 120V 20A PARALLEL PROTECTOR UL1449 3RD EDITION LISTED W/LOCKOUT KIT
  • Log in to see if custom discounts apply
  • Case Quantity: 1
  • Sign In or Submit RFQ for accurate lead times
120V 20A PARALLEL PROTECTOR UL1449 3RD EDITION LISTED W/LOCKOUT KIT
Click image to enlarge
DTK-120HWLOK
  • UM : EA
The DTK-120HWLOK surge protection and lockout kit protects 120VAC equipment panels and dedicated branch circuits while preventing accidental alarm disconnect.
Customers Also Viewed
120V 20A PARALLEL PROTECTOR UL1449 3RD EDITION LISTED
DTK-120HW