DTK-240HW | 240V - 15A PARALLEL HARDWIRE PROTECTOR
  • Log in to see if custom discounts apply
  • Case Quantity: 1
  • Sign In or Submit RFQ for accurate lead times
240V - 15A PARALLEL HARDWIRE PROTECTOR
Click image to enlarge
DTK-240HW
  • UM : EA
Description:
DITEK's DTK-240HW offers compact, parallel mount surge protection for dedicated 240VAC single phase branch circuit loads. Diagnostic LED.