DTK-SL30B | 30V - 66 BLOCK SNAP ON PROTECTION W/DIAGNOSTIC LED, FOR ANALOG CIRCUITS, 2A MAX CONTINUOUS CURRENT
  • Log in to see if custom discounts apply
  • Case Quantity: 1
  • Sign In or Submit RFQ for accurate lead times
30V - 66  BLOCK SNAP ON PROTECTION W/DIAGNOSTIC LED, FOR ANALOG CIRCUITS, 2A MAX CONTINUOUS CURRENT
Click image to enlarge
DTK-SL30B
  • UM : EA
The DTK-SL30B offers 30V, 66 block snap on surge protection for analog and 25V speaker circuits.